Господарська практика

Супровід господарської діяльності юридичних осіб усіх форм власності, представництво і захист прав та інтресів Клієнта в державних органах, а також перед третіми особами.

Кримінальна практика

Захист Кліента у кримінальних провадженнях та взаємовідносинах з правоохоронними органами, а також органами СБУ, прокуратури, НАБУ та САП.

Судова практика

Представництво Адвокатами інтересів Клієнта у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, а також супровід виконавчих проваджень.

Цивільна практика

Захист прав власності. Супровід справ про відшкодування шкоди та збитків. Сімейне право. Спадкові справи. Захист честі, гідності та ділової репутації.

Абонентське обслуговування

Комплексне супроводження Клієнта з правових питань, які виникають в процесі здійснення господарської діяльності. Даний вид обслуговування дозволяє оперативно вирішити поточні та спірні питання на користь Клієнта, зважаючи на обізнаність Адвоката про всі нюанси функціонування бізнесу.

Медіація

Медіації в багатьох випадках виступає суттєвою альтернативою виснажливим судовим розглядам.
Наші Адвокати активно застосовують практику досудового примирення сторін і готові проконсультувати Вас в цих питаннях.

Корпоративна практика/ М&A

Адвокатське Об’єднання “Monitum” здійснює супровід з наступних напрямків:
– операції з цінними паперами;
– корпоративні реструктуризації;
– інвестиційні проекти;
– вирішення корпоративних конфліктів, з застосуванням ефективних антирейдерських механізмів.

Міжнародне приватне та морське право

Захист та представництво інтересів міжнародних компаній на території України. Відкриття представництв, реєстрація інвестицій, супровід діяльності.

Міжнародний захист Власника морських та річкових суден та представництво його інтересів у МКАС (МАК) при ТПП, а також у Міжнародних арбітражних судах Європи.

Будівництво та нерухомість

«Допомога у даній сфері направлена на підтримку та захист інтересів Клієнта при отриманні дозвільної документації на будівництво, оформленні земельних ділянок під будівництво, а також побудови сприятливих механізмів відчуження жилих та нежилих приміщень кінцевому споживачу».

Державно – приватне партнерство

Державно – приватне партнерство полягає у співпраці між державою та приватним сектором, з метою реалізації різноманітних суспільно значущих проектів у сферах машинобудування, управління нерухомістю, виробництва та постачання електроенергії.

Комплексність таких проектів, при відсутністі достатнього правового регулювання даної сфери, потребує участі досвідченого Адвоката.

Замовити консультацію